KULLANIMI

Jetmax For Men;
Her bir Jet max For man erkek damla şişesini ihtiyaçtan 10-15 dk kadar önce asitsiz ve alkolsüz (örnek: rakı, bira, şarap, soda, kola, gazoz, viski) içeceklere 5 damla kadar kullanılmaktadır / damlatılmaktadır. Çay, kahve, türk kahvesi, meyve suyu, su, süt gibi içeceklere damlatılmasını tavsiye ederiz.

Kullanımı işte bu kadar basit…

NOT: Bayanlarda erkeklerde görüldüğü gibi bir etki göstermez. Lütfen yukardaki talimatlara önem verin ve jetmax erkek damlasını asitli ve alkollü içeceklerde kullanmayınız. Kullanıldığı taktirde yüksek etki beklemeyiniz.

Satışını yaptığımız her ürün gibi Jetmax For Men Erkek Damlası da tamamiyle orjinaldir. Sahte ürünlere karşı dikkatli olunuz ve satın almış olduğunuz ürünün sitemizdeki görsellerde olduğu gibiolmasına dikkat ediniz. Farklı bir kutuda teslim edilen ürünleri kesinlikle teslim almayınız.

Siparişleriniz kapalı ambalajda içeriği belli olmayacak şekilde ve siz aksini belirtmediğiniz taktirde SADECE ve SADECE size teslim edilir. Unutmayın biz unutmuyoruz. Sizin ÖZELİNİZ, bizim ÖZELİMİZ…

Sağlınız ve Özeliniz bizim için değerli ve önemlidir.