Green Mask Stick Sipariş Ver mek için ne gereli?

Green mask stick maskesi, uygulanışı oldukça kolay bir cilt bakım maskesidir. Düzenli uygulanması önerilmektedir. Rollon deodorantların tarzında üretilen bir maskedir. Ambalajında 50 ml maske bulunmaktadır. Rollon tarzında yapılmasının öncelikli sebebi ise kafi miktarda kullanmanız ve green stick mask ı ziyan etmemeniz açısından oldukça önemlidir. Bu sayede kullandığınız maske israfta olmaz. Hem erkekler hem de kadınlar ciltlerine uygulayabilir. 2021 yılının ilk aylarından itibaren satışa sunulmuştur.

Düzenli kullanılması tavsiye edilen greenstick maske den haftada 3-4 gün kullanılması yeterlidir. Düzenli ve doğru kullanıldığını varsayarsak ortalama 30 gün bir ay kadar kullanan kişiye yeteri gelecek kadar ierik barındırmaktadır. Alışık olmadığımız tarzdaki tasarımı sayesinde kullanımı basit ve tasarrufludur. Cilde rollon şeklindeki greenstick mask maske den yeterli miktarda cile sürün ve eliniz yardımıyla cildinzie yayın. Sonra 20-25 dk kadar bekledikten sonra soğuk/ılık su yardımıyla cildinizi yıkayın.

2021 yılı mart ayında satışa sunulan green stick mask ın önerilen perakende satış fiyatı 129 tl dir. KAmpanyalı kargo avantajı ile ücretsiz kargo seçeneği ile adresinize teslim alabilirsiniz. Green stick maske yeşil maske siparişlerinizin ürün ödemelerini teslimatta isterse nakit isterse de alıcıları kartla tek çekim ödeme karşılığında teslim edilir.

Green Mask Stick Sipariş Ver mek için ne gereli?

Green Mask Stick Sipariş Ver mek için tıklayın >>>

Satın almak isteyen kişilerin merak ettikleri diğer bir durumsa aldığımız ürün orjinal mi değil mi nerden bileceğiz? Aslına bakarsanız bu hiç akla takılmaması gereken bir soru. Orjinal green stick mask ların ambalajları üzerinde 1 adet yapışkan parlak kağıt (hologram) ve bu kağıdın üzerinde de hologram numaraları mevcuttur. Bu numaraları internetteki ilgili adrese girerek satına lmış olduğunuz greenmask stick lerin orjinal olup olmadıklarını gözünüzle de görebilrisiniz. İşte bu kadar basit…

Green Mask Stick Sipariş Ver mek için tıklayın >>>